ראשי / וועד מנהל עמותת אנוש

וועד מנהל עמותת אנוש

אלי אשרף, יו"ר הוועד המנהל

אלי אשרף, יו"ר הוועד המנהל

נעים להכיר
יו"ר קבוצת פלסטו – קרגל, יו"ר חברת הזנק האינטרנטית אטרה נטוורק ויו"ר חברת טרי נוטרה. כיום אלי מכהן גם כדירקטור בחברת IBI חיתום והנפקות, דירקטור בחברת AGplenus, חבר בוועד המנהל ויו"ר ועדת הכספים של המכללה האקדמית ת"א יפו. בשנת 2002 קיבל אלי אות הוקרה של פורום CFO על תרומתו להצלחתה של חברת מכתשים אגן תעשיות בע"מ בה כיהן במספר תפקידי מפתח. לפני כן, כיהן כ-CFO של קבוצת שטראוס מחלבות וקודם לכן במספר תפקידים בקבוצת תדיראן.

מחזון לעשייה
במקביל לפעילותו העסקית משלב אלי במשך שנים גם פעילות התנדבותית ענפה הכוללת בין היתר התנדבות כמנטור בעמותת נובה, התנדבות כחבר ועד מנהל של אגודת ידידים של בית חולים מאיר בכפר סבא.

אני ואנוש
אלי שמרבה לתרום מהידע העסקי שלו בתוך מעגלי ההתנדבות, בחר לרתום את ניסיונו והידע הרב שצבר ולהביאו גם לתוך תחום בריאות הנפש. החל מדצמבר 2020 מוביל במסירות, מקצועיות ואחריות את הוועד המנהל של עמותת אנוש.

הילה אטיאס אלמגור

הילה אטיאס אלמגור

נעים להכיר
מנהלת תקשורת אסטרטגית, יחסי ציבור, קשרי ממשל ושינוי מדיניות.

תעודות והשכלה
תואר שני (M.A) בתקשורת פוליטית מאוניברסיטת תל אביב ותואר ראשון (B.A) במדעי המדינה וסוציולוגיה מאוניברסיטת בר אילן.

מחזון לעשייה
הילה חברת הנהלה בעמותת "הליקון "לקידום השירה העברית, חברת הנהלה לשעבר בעמותת "מגמה ירוקה" המובילה בתי ספר לאקטיביזם חברתי.
הילה עמיתה במרכז "השל" לקיימות וסביבה וכן, ניהלה את אגף דוברות, הסברה וקשרי חוץ בעריית כפר יונה. לפני כן, שימשה כדוברת המועצה בנימינה-גבעת עדה. ניסיונה המקצועי כולל גם ניהול של תחום התקשורת השיווקית ושימור לקוחות בחברות שונות בארץ ובחו"ל.

אני ואנוש
מפגשה של הילה עם עולם בריאות הנפש גרם לה לרצות לפעול ולחולל שינוי בתחום ועל כן בחרה להצטרף ולתרום מניסיונה למען אנשים עם קשיים נפשיים ומשפחותיהם. החל מדצמבר 2020 מכהנת כחברת וועד מנהל בעמותה.

אבי אנגל

אבי אנגל

נעים להכיר
עובד כראש צוות בחברת החשמל, במחלקת התפעול, בתחנת הכח בחדרה ומוסמך כנאמן בטיחות וכמטמיע שיטת ניהול Lean.

תעודות והשכלה
תעודות הסמכה רבות, הקשורות לנוהלי עבודה והוראות בטיחות, בניהן תעודת אחריות משפטית בתהליכי ייצור והולכה, הכרת תקני ניהול, קורס ניהול מתקדם בחברת החשמל תעודת חשמלאי ועוד. אבי בוגר התכנית לפסיכותרפיה במכללה הוליסטית.

מחזון לעשייה
פעילותו החברתית ענפה והוא מתנדב במסגרות שונות ביניהן ניהול בהתנדבות של מחלקת נוער ענפה בכדורסל, התנדבות בארגון נוער לנוער ובארגון ההצלה הלאומי- מד"א.

אני ואנוש
הרצון לתרום לחברה על ידי חיזוק והושטת יד לאנשים שלא תמיד מקובלים בחברה, הביא את אבי להתנדב גם באנוש. אבי מתנדב שנים רבות בסניף אנוש חדרה, מסייע בגיוס מתנדבים ומהווה יו"ר ההנהגה המתנדבת במקום. בחודש דצמבר 2020 נבחר לכהן כחבר הוועד המנהל של עמותת אנוש ומשמש כיו"ר הועדה להנהגות מתנדבות.

עו"ד אלון מ.בכר

עו"ד אלון מ.בכר

נעים להכיר
שותף במשרד עורכי הדין מיתר, מומחה לרגולציה, פרטיות וסייבר. חבר דירקטוריון רשות ניירות ערך, ראש רשות התאגידים וראש הרשות להגנת הפרטיות לשעבר.

תעודות והשכלה
אלון בוגר משפטים (LL.M) ומוסמך במשפטים (LL.B) בהצטיינות מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים, סא"ל במיל', ובעל הסמכה מאת Harvard Business School בתוכנית ה-Digital Leaders.

מחזון לעשייה
במהלך שנותיו במגזר הציבורי יזם והוציא אל הפועל רפורמות רבות בתחומים טכנולוגיים, משפטיים וכלכליים והיה חבר בוועדות ממשלתיות וציבוריות מרכזיות להסדרת תחומים חברתיים, טכנולוגיים, ותחום הדיגיטציה והסייבר בישראל. עו"ד בכר חבר בוועדת ההיגוי של מיזם נבחרת הדירקטורים החברתית וכיהן בעבר כמרצה מן החוץ באוניברסיטה העברית ובמרכז הבינתחומי הרצליה. כמו כן, היה חבר במועצה הלאומית לבריאות דיגיטלית וחדשנות במערכת הבריאות.

אני ואנוש
את מכלול הידע והניסיון העשיר והייחודי שרכש אלון בתחומי המשפט, הכלכלה והרגולציה הוא בחר לרתום לתפקידו כחבר הוועד המנהל של העמותה.

מהרטה ברוך רון

מהרטה ברוך רון

נעים להכיר
כיהנה כסגנית ראש העיר תל אביב-יפו בשנים 2013-2018. החזיקה בתיק מנהל השירותים החברתיים וממלאת מקום ראש העיר בתיק התרבות. שימשה כיו"ר משותף ב"פורום הפליטי" וכן, שמשה כיו"ר" ועידת הרווחה השנתית" שנערכה ביוזמתה ובשיתוף אוניברסיטת תל אביב ואיגוד העובדים הסוציאליים.
מהרטה נמנית ממייסדי ויו״ר ראשונה של פורום תמרצ׳ המאגד בתוכו חברי מועצה יוצאי אתיופים בישראל. חברת הנהלת "מכבי העולמי״ 'חברת הנהלה במוזיאון תל אביב לאומנות, פעילת ציבור, אשת תקשורת ומרצה.

תעודות והשכלה
תואר שני (M.A) בסוציולוגיה ארגונית ותואר ראשון (B.A) בפסיכולוגיה ושירותי אנוש, שניהם באוניברסיטת חיפה ובנוסף, בוגרת קורס דירקטורים.

מחזון לעשייה
מהרטה פעילה בפרויקטים חברתיים מגוונים, ממייסדי וחברת הנהלה בעמותת "עולים ביחד" לקידום מנהיגות בקרב אקדמאים עולי אתיופיה ועוד.

אני ואנוש
כהמשך ישיר לפעילותה ההתנדבותית בחרה להשפיע גם בתחום בריאות הנפש ולקחת חלק בוועד המנהל של עמותת אנוש.

לאה המאירי

לאה המאירי

נעים להכיר
משנה למנכ"ל וסמנכ"לית שיווק ומכירות מומחית בתחום ה Data. ניסיונה המקצועי כולל מגוון תפקידי ניהול בכירים בתחומים שונים ביניהם קשרי לקוחות, ניהול מוצר, ניהול פרויקטים וקשרי חוץ.

תעודות והשכלה
תואר שני (MBA) במנהל עסקים עם התמחות בניהול בינלאומי מטעם המכללה למנהל. לאה סיימה כמצטיינת את תואר הראשון (B.A) ביחסים בינלאומיים ומדעי המדינה מהאוניברסיטה העברית ירושלים.

מחזון לעשייה
לאה הצטרפה לחברי וחברות הוועד המנהל של העמותה מתוך שאיפה להשפיע ולתרום מניסיונה ביוזמות אשר משלבות Data עם עשיה חברתית.

אני ואנוש
"הסיפור האישי שלי גרם לי להבין כי תחום בריאות הנפש בישראל זקוק לחיזוק משמעותי ולעליית מדרגה במגוון תחומים, לכן בחרתי להצטרף ולתרום מניסיוני בוועד המנהל של עמותת אנוש. אנוש כארגון הגדול והמוביל בישראל את התחום, הוא מקום מרכזי בו ניתן להשפיע על ליבת העשייה".

תומר דן

תומר דן

נעים להכיר
מנכ"ל ובעלים משותף בפלקון בית השקעות העוסקת בניהול תיקי השקעות, בעל רישיון מנהל תיקים וסוכן פנסיוני מוסמך.

תעודות והשכלה
תואר ראשון (B.A) במנהל עסקים, בהתמחות במימון מטעם המכללה למנהל.

מחזון לעשייה
בעל ניסיון רב במגוון תפקידי ניהול השקעות בשוק ההון ואנליזה כלכלית. ניהל את קשרי הלקוחות ואת תיקי ההשקעות בחברת "מרץ השקעות" וכמו כן, ניהל את מחלקת המכירות המוסדית בחברת אלטשולר שחם. בנוסף, מרצה בקורס קבלת החלטות בוועדות השקעה בחוג למימון במכללה למנהל.

אני ואנוש
תומר בחר לשלב עשיה חברתית לצד ניסיונו העשיר בעולם הכלכלי, מתנדב פעיל באנוש משנת 2010 ומשמש ביו"ר ועדת הכספים בוועד המנהל בעמותה.

יערה ישורון

יערה ישורון

נעים להכיר
סמנכ"לית פיתוח ובינוי קהילה בעמותת ג'ינדאס - העמותה להתחדשות עירונית חברתית, וסגנית ראש מועצת מזכרת בתיה.

מחזון לעשייה
יערה ייסדה את ארגון "הורים עובדים לשינוי", יזמית חברתית ומומחית ביצירה והובלה של תהליכי שינוי חברתי. יערה בחרה להשפיע גם בתוך הזירה הפוליטית וניהלה במשך כשלוש שנים את פורום הנשים של מפלגת הבית היהודי.

אני ואנוש
במפגש אישי עם עולם בריאות הנפש נחשפה יערה לתחומים הדורשים שינוי רחב ומהותי בניהם טיפול בילדים ונוער המתמודדים עם קשיים נפשיים, ובצורך העז בתמיכה וטיפול גם בבני משפחותיהם. בנוסף, נחשפה לצורך במתן דגש על אבחון ומענים בקהילה ובמערכת החינוך ומתוך כך בחרה להצטרף לחברי וחברות הוועד המנהל בעמותה.
מתוך היכרות אישית גילתה יערה עולם שלם שנותר מאחור, ללא מודעות מספקת, אבחון מוקדם ודרכי טיפול מותאמות למאה ה-21. טיפול בבריאותם הנפשית של ילדים, נוער ובני משפחותיהם שמתמודדים גם הם עם מצב קשה, מורכב וכואב - הוא לא מותרות ומחייב עבודה קשה ומאומצת:" זו הצלת נפשות של ממש, ואני שמחה להצטרף למשפחת אנוש ולקחת חלק בתיקון העולם."

שירלי צוקרמן ברוך

שירלי צוקרמן ברוך

נעים להכיר
מנהלת ארגון Data Analytics בחברת אינטל, בעלת ניסיון עשיר בגיבוש חזון ואסטרטגיה ארגונית ויצירת תוכניות עבודה רב שנתיות בחברה גלובלית.

תעודות והשכלה
תואר שני (MBA) במנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב עם התמחות בניהול טכנולוגיות ומערכות מידע ותואר ראשון (B.A) בהצטיינות במדעי המחשב מטעם הטכניון.

מחזון לעשייה
שירלי יזמה ופיתחה מוצרים פורצי דרך במערכות מידע ועולם ה- Data Analytics, Big data וה- Al. שירלי מנהלת את תחום ה Data Analytics של חברת אינטל ושימשה בעבר מנהלת צוות back and service.

אני ואנוש
שירלי תורמת מהידע וניסיונה המקצועי כחברה בוועד המנהל של אנוש החל משנת 2018 ומובילה בוועדת האסטרטגיה של העמותה.

נטע לי קסטנבאום

נטע לי קסטנבאום

נעים להכיר
נטע לי בעלים-שותפה בשורץ ושות' העוסקת בניהול נדל"ן מסחרי ופרויקטים.

תעודות והשכלה
תואר שני (EMBA) במנהל עסקים מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים ותואר ראשון (B.A) בתקשורת וניהול מהמכללה למנהל ת"א ובנוסף בעלת הכשרה כדירקטורית מוסמכת מטעם אוניברסיטת תל אביב.

מחזון לעשייה
נטע לי שימשה כנציגה מסחרית ומנהלת תחנת בנגקוק מטעם חברת התעופה הישראלית אל על, בה עבדה כ- 17 שנה במגוון תפקידי ניהול בכירים. במהלך שנות עבודתה רכשה ידע רב בניהול מערכי שירות, משאבי אנוש, ניהול והובלת תהליכים מורכבים, בנייה וניהול תקציבים, ניהול משברים ועוד.

אני ואנוש
בדצמבר 2020 נבחרה לכהן כחברת וועד מנהל בעמותת אנוש ומביאה לתוכו עולמות של ידע מסחרי ועסקי שמסייע רבות בקידום פרויקטים המשפרים את חייהם של מתמודדי הנפש בארץ.

 ד"ר אורית שטיין רייזנר

ד"ר אורית שטיין רייזנר

נעים להכיר
מומחית בפסיכיאטריה ובמנהל רפואי. מנהלת בית החולים "רעות". היא ניהלה את מחלקת בריאות הנפש במטה מכבי שירותי בריאות ושימשה כפסיכיאטרית מחוזית ומנהלת תחום בריאות הנפש של מכבי במחוז ירושלים והשפלה. קודם לכן, ניהלה את מחלקת המיון במרכז הרפואי לבריאות הנפש לב השרון ואף שימשה סגנית הפסיכיאטר המחוזי של משרד הבריאות במחוז מרכז. במקביל לעבודתה הניהולית עובדת בקליניקה כרופאה פסיכיאטרית.

תעודות והשכלה
תואר ד"ר לרפואה (MD) ותואר מוסמך במנהל עסקים (MBA) מטעם אוניברסיטת תל אביב.

מחזון לעשייה
ד"ר שטיין רייזנר מלמדת ומנחה סטודנטים במסגרת החוג לחינוך רפואי בפקולטה לרפואה בתל אביב. משמשת כמנטורית בתוכנית Womed mentorship לקידום רופאות ומתנדבת בעמותת "הופכות את היוצרות" המסייעת לנשים לצאת ממעגל הזנות.

אני ואנוש
"לאורך שנות עבודתי הרבות בתחום בריאות הנפש נהניתי לפעול למול שירותי השיקום של אנוש, ולחזות בעמותה מרחיבה את שירותיה החיוניים כל כך למתמודדים ותורמת תרומה עצומה לשילובם במעגלי החברה. לכבוד הוא לי להצטרף לשורות הועד המנהל ולתרום לעשייה המגוונת בתחום שיקום מתמודדי הנפש בקהילה."