רו”ח לירון גורגוב

סמנכ”ל כספים ותפעול
lirong@enosh.org.il

לפני שהגעתי לאנוש
עבדתי במשרד רו"ח BDO כמנהל תיקי ביקורת. תמיד היה לי רצון לחבר את העולם המקצועי עם עשייה משמעותית וכך בשנת 2014 הצטרפתי לאנוש. למדתי תואר שני בחשבונאות בבר אילן, סיימתי בהצלחה קורס דירקטורים ואחרי 4 שנים כחשב, התקדמתי לתפקיד בו אני משמש כיום- סמנכ"ל הכספים של אנוש.בתפקידי אני מתווה את המדיניות הכלכלית מתוך מחשבה על קידום יעדי העמותה, בדרך מדויקת, שקופה ואחראית. כמו כן, אני מנהל את צוות שכר והנהלת חשבונות, אחראי על הפקת דו”חות כספיים שנתיים וקידום הפעילות הפיננסית מול ארגוני ממשלה וארגוני חוץ.

הכי חשוב לי בעבודה
לקחת חלק משמעותי בהובלת האסטרטגיה של אנוש ולהוביל מחלקת כספים מקצועית וחדשנית, באוריינטציה חברתית, כזאת שמנהלת את כספי הארגון תוך שהיא רואה מול עיניה את מקבלי השירות וצרכיהם. המחלקה פועלת לאור ערכי אנוש ועובדת בממשקים עם כלל התחומים.

למדתי באנוש
שעולם העמותות הוא קרקע פורייה לחדשנות ולמקצועיות. גיליתי שהעבודה באנוש היא הרבה מעבר לעבודה ושיש ערך ייחודי וסיפוק גדול בהשתלבות בארגון שפועל בנחישות כדי לשפר את חייהם של אנשים.

הדבר שאני גאה בו באנוש
שזאת עמותה שמאפשרת לכל אחד ואחת בתוכה עצמאות ומעודדת יוזמה אישית מתוך אמונה שלכל אדם יש מה לתת – למקבלי השירות, לעובדים ולמתנדבים. אני מאמין בגישה הזאת ומאמץ אותה גם בהובלה של מהלכים ארגוניים שאני שותף להם.

תפריט