ד"ר הלה הדס

ד״ר הלה הדס

מנכ"לית
hilahds@enosh.org.il

לפני שהגעתי לאנוש
התחלתי את דרכי המקצועית כד"ר לביולוגיה וכמרצה בפקולטות למדעי הטבע ומדעי הבריאות באוניברסיטת בן גוריון בנגב ובמכללה האקדמית אחוה.
הגעתי לאנוש בשנת 2007 לאחר תקופה משמעותית כמנכ"לית מכללת אחוה ובהמשך חברת וועד מנהל ואסיפה כללית.  את החשיבות שאני רואה בהנגשת השכלה גבוהה אני מיישמת היום בחבר הנאמנים של המכללה האקדמית תל אביב יפו. בנוסף, חברה בוועד המנהל של יספר"א האגודה הישראלית לשיקום פסיכיאטרי, חברה בוועד המנהל של ארגון כל זכות, חברה בוועדה מייעצת בינלאומית של יחידת השותפויות בסוכנות היהודית PGC: 'שותפות ביחד' ופעילה בהתנדבות בשותפות המקומית מודיעין – רוצ'סטר, ניו יורק.

הכי חשוב לי בעבודה
להיות קשובה, סקרנית ולצמצם שיפוטיות. להיות מכוונת להבין את האדם האחר, להיכנס לנעליו, לכבד את מה שחשוב לו. לתת תשומת לב לפרטים ולתמונה הגדולה וכך להיות ערנית לכל צורך בגמישות ובשינוי פרספקטיבה אלה כלים ניהוליים אפקטיביים שעוזרים מאוד להוביל תהליכי שינוי וצמיחה ולקדם התפתחות אישית וארגונית בגישה חיובית.

למדתי באנוש
את חשיבות ההאזנה לקול, שלעיתים הוא מושתק, של בעלי ניסיון החיים ועד כמה עוצמה של קומץ אימהות אמיצות, שהפכו בעל כורחן ליזמיות חברתיות והכניסו תוכן ומשמעות לתפקיד שיצרו במו ידיהן, יכולה לחולל שינוי ברמה הלאומית. למדתי להאמין שבכוחנו ובידנו לפרוץ דרכים ולסלול אותן,  לקחת את השפעתם של תהליכי צמיחה אישיים ולכנס אותם לכוח המשפיע על הערכים הארגוניים, על איכות המשימה, על האנשים ועל החברה כולה.

הדבר שאני גאה בו באנוש
אני גאה ברגישות ובמצוינות שלנו המובילות להצלחה ולהשפעה, בכך שאנחנו רואים את האדם כפי שהוא על מכלול כוחותיו, על שאנחנו תמיד שמים את האדם והערכים במרכז, ושכל אדם הנמצא איתנו מרגיש שייכות עמוקה. ובעיקר גאה על שמאפיינת אותנו – גאווה בענווה.

תפריט

מרגישים לחץ, חרדה ואי ודאות?
אנחנו באנוש פה בשבילכם.

מוזמנים ליצור קשר עם קו התמיכה והסיוע שלנו – לשתף, להתייעץ ולקבל אוזן קשבת.
א' – ה' בין 8:00-19:00.