ראשי / News / כנס משפחות מילם 2018

כנס משפחות מילם 2018

כנס משפחות מילם 2018

משפחות יקרות,

אני שמחה ונרגשת, לבשר על פתיחת הרישום ל -"גוונים של תקווה" –  כנס משפחות מילם 2018.

בכנס המשפחות השנתי, הפרוס על פני יומיים – אתם מוזמנים לקחת פסק זמן מהשגרה ומהדאגות ופשוט ליהנות מחוויית ה – "ביחד", לצד אנשים שחווים בדיוק כמוכם,  את ההתמודדות בחיי היום יום.  זוהי הזדמנות ללמידה, שיתוף, חוויה – וכן, גם הפוגה.

"גוונים של תקווה" – כי התקווה משמעותית בתהליך ההחלמה בבריאות הנפש והיא נמצאת בבסיס האמונה – שהחלמה הינה אפשרית.

הכנס, מאורגן על ידי קבוצת אנשים מיוחדים – בני משפחה ואנשי מקצוע, שברגישות ותבונה, במסגרת ועדת היגוי שפעלה בחצי שנה האחרונה – עסקו בבחירת תכנים, הבאת אנשי מקצוע מהמובילים בתחום ובחירת פעילויות פנאי והפוגה.

בכנס תינתן לכם אפשרות לקבל ייעוץ אישי בתחומי השיקום השונים כגון: דיור, תעסוקה, חברה, תחלואה כפולה, תחום צעירים, זכויות סל שיקום, ביטוח לאומי, קופות חולים  ועוד.
נציגות מרכז המידע של עמותת אנוש – ילוו אתכם במהלך הכנס, ויהיו זמינות לכל שאלה שמעסיקה אתכם.

עמותת אנוש מציינת 40 שנות פעילות של עשייה משמעותית בתחום בריאות הנפש. הכנס ייפתח בהפנינג מכירות של החנות החברתית – "אנושופ" וזוהי הזדמנות נהדרת עבורכם להתרשם ממבחר מתנות  המיוצרות  ע"י מתמודדים עם מגבלה נפשית במרכזי התעסוקה שלנו. הרווח ממכירת המוצרים מועבר ישירות למתמודדים על מנת לסייע להם להשתלב בקהילה.

ברצוני להביע את הערכתי הרבה לצוותים במרכזים, על עבודתם המסורה במשך כל השנה, המקצועיות להוביל תהליכים, על החיפוש הנחוש אחר ההתערבויות שיכולות לסייע ועל כך ש – מילם, מהווה בית עבור בני משפחה רבים.

מרכזי המשפחות, פועלים בפיקוח ומימון של משרד הבריאות, במטרה להעניק לכם בני המשפחה:  הורים, בני זוג, אחים וילדים של מתמודדי נפש – מידע, תמיכה, ייעוץ והכוונה – ע"י אנשי מקצוע המומחים בתחום בריאות הנפש ועבודה עם משפחות.

הכנס מסובסד על ידי משרד הבריאות. מספר המקומות מוגבל, הקדימו להירשם.

מצפה לראותכם בכנס!

בהערכה רבה,

סילביה אזולאי

מנהלת תחום משפחות

לפרטים והרשמה לחצו כאן >>

תאריך: