ראשי / Managers

מנהלי מטה אנוש

Managers

עו"ד שנית סוקולובסקי – יואש
עו"ד שנית סוקולובסקי – יואש
מזכירת העמותה ועוזרת מנכ"ל

בוגרת תואר משולב במשפטים (L.L.B) ובמנהל עסקים (A.B) של המרכז הבינתחומי בהרצליה. את התמחותי המשפטית התחלתי בתחום דיני המשפחה והירושה, לאחר מספר שנים של עבודה במשרדים פרטיים עברתי למגזר השלישי ועבדתי כיועצת משפטית בעמותת "אקים ישראל" שם נחשפתי לעשייה המשפטית – חברתית ולמגוון השירותים להם זכאים אנשים עם מוגבלויות. בחמש השנים האחרונות שהיתי עם משפחתי בשליחות משרד החוץ באוזבקיסטן ובמדריד. במרץ 2016 התחלתי עבודתי בעמותת אנוש במטרה לקדם זכויותיהם של אנשים עם מוגבלות נפשית. אני מאמינה שעבודה משפטית משמעותית יש לה ערך רב בבניית חברה מתוקנת, מכילה ומאפשרת יותר.

סילביה אזולאי
סילביה אזולאי
מנהלת תחום משפחות

אני מאמינה במרכזיות המשפחה בחיי האדם. המתמודד זקוק למשפחה שמסוגלת לתמוך כשצריך ולקחת צעד אחורה בזמן המתאים. המשפחה, המלווה ועוזרת לאורך שנים, זקוקה ליד מכוונת, הבנה ותמיכה. אני מאמינה שחשוב לא להישאר לבד, ושדרך השיתוף והלמידה ניתן למצוא את האיזון ולהמשיך לנהל חיים בעלי משמעות לצד המחלה.

 

מירב גיבר שאול
מירב גיבר שאול
מנהלת מכירות ארצית

בעלת ניסיון בתחום המכירות 18 שנה. מכירות זו לא מילה גסה. ישנה התרגשות עצומה למכור מוצר שיוצר ע"י המתמודדים שלנו, המוצר מכיל בתוכו סיפור שלם. המוטו שלי:  "אל תקנה כי המוצר מיוצר בעמותה, תקנה כי המוצר איכותי, בלתי מתפשר, מעוצב, מדויק, מפתיע ומתאים בדיוק למה שחיפשת – אלו הם מוצרי העמותה. אחרי שקניתם, תבינו מהי המשמעות של הקניה בעבור המתמודדים, ואחרי שתבינו, לא תפסיקו לחייך. מבלי להתכוון, עשינו לכם טוב.

 

הדס גלבוע
הדס גלבוע
מנהלת ידע ומדריכה בכירה בתחום החברתי.

בוגרת תואר שני בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת תל אביב. פועלת כתשע שנים בתחום החברתי קהילתי עם דגש על חיבורים לקהילה. מאמינה שתפקידנו כחברה הוא לתת הזדמנות אמיתית לכל אדם להשתלב בחיים החברתיים, לתרום ולהיתרם.

 

ד"ר הלה הדס
ד"ר הלה הדס
מנכ"לית

בעלת תואר ד”ר בביולוגיה מאוניברסיטת בן גוריון, מכהנת כמנכ”לית העמותה משנת 2007.

לפני מינויה למנכ”לית עמותת אנוש, הייתה במשך שש שנים מנכ”לית מכללת אחווה, ושותפה למהלכים לאומיים שמטרתם הנגשת ההשכלה הגבוהה באמצעות גופים אקדמיים שאינם אוניברסיטאות. במקביל, היא פעילה מאד בתחום ההתנדבותי: בצד הישראלי של שותפות 2000 (שותפות ביחד) מודיעין- רוצ’סטר (ארה”ב) – רשת הקהילות השותפות של הסוכנות היהודית המחברת ויוצרת קשרים חברתיים וארוכי טווח בין קהילות יהודיות בארץ ובעולם בדגש על זהות יהודית ועשייה משותפות. התכנית מקשרת  450 קהילות יהודיות בכל העולם באמצעות 46 שותפויות ו- 10,000 מתנדבים משני עברי האוקיינוס.

ד”ר הדס ממשיכה לפעול בהתנדבות במכללה האקדמית אחווה כחברה בוועד המנהל ובאסיפה הכללית שלה; חברת חבר הנאמנים של המכללה האקדמית תל-אביב יפו.

שי נטע
שי נטע
מנהל תקשורת שיווקית