ראשי / Blog / יומן מסע 2- חברות וישיבת צוות

יומן מסע 2- חברות וישיבת צוות

יומן מסע 2- חברות וישיבת צוות

 

07:30 השעון מצלצל.

מכירים את הסיטואציה שהולכים לישון ותוך דקה מתעוררים, באותה תנוחה,  אבל עברו 6 שעות. ..

בוקר. מסיטה את הווילון וגם את השני, נושמת את הנוף של הבוקר. מחייכת. ים.. ירוק וכחול בעיניים. מחייכת.

הרבה זמן שלא ישנתי ככה.

בארוחת הבוקר כבר מרגישים קבוצה. קבוצה מגובשת. לפני שמספיקה לומר לכולם בוקר טוב כבר מקבלת קריאה “מירבבבב בוקר טוב איך ישנת” …הי.. הם זוכרים את השם שלי. “בוקר טוב אני עונה. תודה איך אתה ישנת”. שיח בוקר נפתח ברגע. אמיתי.

את הבוקר אנו פותחים בטיול רגלי סביב האגם המלאכותי מול המלון. קסום. מי ידע שמלאכותי וטבעי קרובים כל כך מאי פעם.

המדריכה המקסימה שלנו, בשלווה ורוגע הולכת בראש , כמו אמא אווזה ואחריה צועדים 94 איש. הנוף עוצר הנשימה עדיין מוזר לנו ואנו מתפעלים ממנו בכל רגע.

בהמשך אנו יוצאים לכיוון מפלי מקחונצטי הרי האג’רה. מתחילים בהליכה רגלית. רעש המפלים נשמע למרחוק. המפל מקסים בעוצמתו ושוב ניידים נשלפים ותוך רגע אני מוצאת עצמי בתפקיד הצלמת המאושרת.

בחזור מתחילים לרדת במורד השביל, ואז היא שואלת ” את יכולה לתת לי יד..” בוודאי, לכבוד הוא לי. יד ביד אני צועדת איתה. וחושבת על הסיטואציה, על הזכות שקיבלתי, להכיר, להתקרב, ללמוד.

“אני מפחדת להחליק… לפעמים זה קשה ללכת… פעם נפלתי.. זה ממש חלק…” היא אומרת,  ואני עונה ” ולפעמים זה סתם כיף ללכת יד ביד…” היא צוחקת ואומרת זה גם נכון…

באוטובוס אני יושבת לפניה ולפני חברתה. הן שואלות שאלות ומתעניינות ואנו בשיח שוטף ” את ממש ממש חמודה ונחמדה את יודעת…” ואני מחייכת.

 

בהמשך, מגיעים לאירוח אצל משפחה מקומית. אפקט ה- WOW  הופיע. משום מקום אנו שומעים מוזיקה. אקפלה. אופרה גיאורגית. קולות של טנורים מופלאים.

נעמדתי דום. מוקסמת . מצומררת. הצליחו להפתיע אותי.

ומה צריך בשעת צהריים? אוכל, מוזיקה וריקודים ואת זה קיבלנו בשפע. היה כל כך שמח.  מגבש. רקדנו יחד כולנו.

 

אחהצ

זמן חופשי של שעתיים. כמה סידורים ומחליטה לצאת לטייל קצת. מנסה לאתר אנשים אך כנראה כולם כבר יצאו או בחדרים. יוצאת. נהנת מהמבנים. האנשים.   רגע לפני המלון פוגשת אותו,  החבר המקסים מהטיסה “הייי מירב מה שלומך…. מה הלכת לבד? אני הולך לקפה את רוצה לבוא”… כמה חבל שבעוד 6 דקות מתחילה לי ישיבת צוות

 

גיאורגיה באטומי 2016

מירב

 

נשלח מ-Huawei Mobile

תאריך: | מאת: valigar