ראשי / Blog / .אירועים קטנים. תרומה גדולה

.אירועים קטנים. תרומה גדולה

.אירועים קטנים. תרומה גדולה

“זה פשוט רעיון גאוני!,

למעשה, אפשר גם לעשות עסקים וגם לתרום לאנשים עם מגבלה. אמשיך לקיים את מפגשי שיווק הנדל”ן שלי אצלכם באנוש”: כך אמר לי ליאור, בסיום אירוע שיווק הנדל”ן של החברה אותה הוא מנהל, שנערך ב”מקום של טוב“, סניף אנוש בכפר סבא.

ליאור ועוד רבים כמותו, בחרו לאחרונה ב”מקום של טוב”, כאפשרות אותנטית לקיום האירוע שלהם.

“מקום של טוב” הנו מיזם חברתי חדש של עמותת אנוש, המציע לארגונים, חברות עסקיות, עמותות ואנשים פרטיים: מגוון אפשרויות להשכרת מרחבים מטופחים ומושקעים, לכל סוגי הכנסים והאירועים.

מרחבי האירועים והכנסים ב”מקום של טוב”, ממוקמים במספר ערים מרכזיות, בהן: חיפה, כפר סבא, רמת גן, בת ים, לוד, נס ציונה, שדרות ובאר שבע.

“המפגש של שוטרי מחלקת השיטור העירונית עם מפקד מרחב דן במשטרה היה מצוין!. נהנו מאוד!,

מבחינתנו זהו ערך כפול: גם לקיים את האירוע במקום מקסים, מטופח ומשופץ – שממוקם על הפארק ברמת גן וגם במקביל: לתרום לחלשים מאתנו. תודה רבה לכם על השירות המקצועי והטיפול המסור”.

דברים אלו נאמרו על ידי אייל, שוטר במחלקת השיטור העירונית בעיריית רמת גן, בסיום מפגש עם מפקד מחוז דן במשטרה שנערך ב”מקום של טוב” ומטבע הדברים: התקיים בסניף אנוש רמת גן.

הסניף ברמת גן, שממוקם ממש על שפת האגם בפארק  הלאומי ברמת גן ומתגאה בין היתר, בשפע חניה לאורחים – עוסק ברובו, בהכשרת מתמודדים עם מחלות נפש, לעולם התעסוקה שמחכה להם בחוץ.

סדנאות לתיקון אופניים והכשרת עובדי מטבח וטבחים ב”מטבח של טוביה”, הממוקם בסניף – הן רק חלק מהפעילות היום יומית, השוקקת, בסניף אנוש רמת גן.

כ – 60 שוטרים, ממחלקת השיטור העירונית ברמת גן, התארחו בסניף ליום עיון בשבוע שעבר, ובכך, סייעו מאוד בקידום אפשרויות תעסוקה למתמודדים בסניף.

המתמודדים בסניף, סידרו וארגנו לפני יום העיון את מרחב האירוע ואת פינת השתייה החמה והכיבוד, שהוזמנה על ידי השוטרים מראש.

גם בסיום האירוע, סידרו המתמודדים את המרחב לטובת הפעילות הבאה, זאת, במקביל לעובדה שהתשלום עבור השכרת המרחב: הועבר לסניף ולמתמודדים לטובת קידום ושיקום המתמודדים.

 

“מקום של טוב” – אירועים קטנים. תרומה גדולה.

זהו הסלוגן שנבחר עבור המיזם – וזו בדיוק הכוונה!

לכולנו יש את האופציה לקיים אירועים פרטיים, ימי הולדת, בר/בת מצווה, הרמת כוסית…, כמו גם אירועים עסקיים בדמות: ימי עיון, כנסים, ימי כיף לעובדים,

בואו לקיים אותם אצלנו בסניפי אנוש. האירוע הקטן שלכם – יביא למתמודדים באנוש תרומה גדולה!

לפרטים:

אירית פלג, מתאמת מכירות

נייד:  0549299701 פקס: 074-7556101  מייל: irit@enosh.org.il

 

 

 

 

תאריך: | מאת: valigar