ראשי / יצירות אומנות

יצירות אומנות

ציורים

המנדאלות של ליאור שיר

המקור לציורי המנדאלות הוא בהודו ובטיבט, והוא מושפע גם מאריגים של בדים ושטיחים מעמים שונים. הציורים מצויירים בצבעי אקריליק על בד קנבס. “בתהליך הציור אני מרפאה את עצמי על ידי יצירת צורות הרמוניות ודרך השימוש בצבעים נעימים לי כיוצרת וגם לצופים בציורים. הרבה אנשים מציירים מנדאלות וידוע שיש בכך אלמנט של ריפוי פנימי עמוק מאוד. ממליצה לצופים לצייר צורות הרמוניות גם אם זה בטושים על דף פשוט. תגלו שזה מזכך את הנפש”. ליצירת קשר ולהזמנת עבודות: liorshir7@gmail.com.

733634(2)    733432    ????????????????????????????    ????????????????????????????    ????????????????????????????    ????????????????????????????    717914    717813    7150LiorShir4           מנדלות

הציורים של אריה אירני

צייר ומשורר מתמודד מסניף אנוש עפולה, גר בדיור בקהילה. אירני הציג בתערוכות רבות ברחבי הארץ – בתערוכות קבוצתיות ובתערוכות יחיד. הוא השתתף בקטלוג בינלאומי שהוצא באירופה לקראת חגיגות ה-60 לישראל, והופיע בסרט על חייו במסגרת פסטיבל הסרטים בפולין. לאחרונה הקים אריה אתר משלו בו הוא מציג גלריית תמונות מתערוכותיו, ואת הסרט “ניצחון הרוח”באתר מופיעים גם קטעי עיתונות, שירים ותמונות שלו למכירה.

                                                                                                

        

***

שירים ותסריטים

אריה אירני

דודי אלדר

אבי בן דוד

דוד מרציאנו

ליאור שיר

ילידת 1966, סובלת מהפרעה סכיזו-אפקטיבית מגיל 25 ועוסקת באמנות מזה 20 שנה. ב-2010 הוציאה ספר שירים בשם “המתאהבת המהירה”. השירים המפורסמים באתר מושפעים משירי הייקו יפניים המאופיינים בתמצות במיעוט המילים והלך הרוח של הזן.

רונן בלומברג

יליד 1977 ראשון לציון, בוגר בית הספר של החיים. ב-2009 הוציא לאור את ספר שיריו “שירים שבורים” בעריכת עמוס לויתן. ב-2011 הוציא לאור את ספר סיפוריו “הדחויים” בעריכת יובל גלעד, שניהם ב”הוצאת גוונים”. ב-2013 הוציא לאור את ספר שיריו השני “המשוגע בעליית הגג” בעריכת יובל גלעד בהוצאת עיתון 77. עוסק בכתיבה יוצרת וביבליותרפיה, כותב שירה ופרוזה. מתנסה בכתיבת תסריטים בתור תחביב, מפרסם מיצירותיו באתר עמותת “אנוש”.

שירים:

תסריטים:

***

אומנות מודרנית: צילום וגרפיקה

העיר תל אביב מעדשת המצלמה של יורם מ.

4292yoram    41675(1)    41682    41693(1)    leyad moadon masarik  shkiaa    the sea    zriha

אומנות ממוחשבת של יורם מ.

למשה מונטיפיורי   מגדל אייפל   אור הירח    נסיך מצרים    המיסיסיפימגדל פיזה   נשים הולנדיות    שמש בגבעון דום    מפלי הניאגרה    ביג בן  זוג בניינים